TL0

patron elemanını sikmek istiyor

avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_ana
avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_1avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_2avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_3avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_4avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_5avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_6avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_7avrupa_yakası_patron_elemanını_sikmek_istiyor_8

Ad Details

  • Bölge (Semt): avrupa yakası
  • Şehir: İstanbul
  • Ülke: Türkiye
  • İlan Tarihi: 12 Mart 2017 20:32
  • İlan Bitiş: 83 Günler, 23 Saatler

Açıklama

Dinledikten sonra gelen müdür yardımcısı bütün bu giriş dersi, ben hemen gitmek istedim. Bana bu iş tamamen zevk. Ne ahmaklık? Ben şehir etrafında yürüyüş, bir aptal gibi, insanlara sataşmak isteyen bir konser bileti satın herhangi bir topluluk için bir köy avrupa yakası Tamam, pek az kimse isterse, bu bilet satın, ve çoğu bana başarısız. Ve ben yürümek bütün gün, ve satış gücü, bir-iki bilet. Kazandıklarım, sadece kuruş. Bu yüzden bana hemen gitmek istedim bu firma. Ama sadece bu yüzden kalkıp gitmek gibi bir şey rahatsız, bu yüzden karar verdim hatırına yine de beklemek, ana mülakat genel müdürü ile.

Müdürün bizi escort değil de, sırayla. Bekleyip dönüşünü, girdim kabine. Ve ben hemen kayıp bir arzusu oradan gitmek. Sandalyede müdür oturuyordu bu kadın… bu kadın! Siyah saçlı, çok güzel ve ciddi bir yüz. Yüzü güzel kaşları biraz üzerine kaşlarını çattı, dudakları çarpık bir zor görünür bir gülümseme. Ve giymiş o kadar, ben istedim hemen olsun bu iş! Çok samimi bir kıyafet güzel, pahalı, şık dekolte, tamamen açan omuz ve neredeyse tamamen açan bir göğüs. Zarif göğüs müdürü neredeyse doğrudan masası.

– Merhaba, buyrun oturun, – kibar ve ciddi-iş bir ses tonuyla karşıladı beni yönetmen. – Hadi tanışalım: ben, genel müdürü, bu şirket, benim adım Alice

Onun söyledikleri daha, ben kötü yalnızlığını. patron elemanını sikmek istiyor düşündüm başka. Ve ben pek zorlamadı kendini gözlerinin içine. Hayır, gözleri güzel, ne güzel oldu, onun için her şey. Ama özellikle güzel onun göğüs, dekolte zor tuttu iki büyük yuvarlak elastik bir eğitim. Görünüşe göre, o özellikle öyle giyiniyor sanırım, başka bir yer daha ilgi işinizi aday erkek. Hiç bir kadın bir kaç benden büyük ve ona yakın bir yerde bulunduğu 30, ve bana sadece 21 ama bu durumda önemli değil. Alice orada bir şey anlatmıştı, onların firma hakkında hakkında deneme sürecindesin maaş hakkında. Ben kötü olduğunu duydum. Sonra o bana sordu:

İlan ID: 77958c4340f1729d

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın